Bankéř - Brno Královo Pole

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Brno-Královo Pole, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější bankou roku v České republice, přidejte se k nám!

Na pobočku v Brně Králově poli hledáme spolehlivého kolegu s chutí obchodovat, pečovat o naše klienty a vybírat pro ně ta nejlepší finanční řešení.

Co budete na této pozici dělat?
• Poskytovat klientům poradenství a precizní servis
• Vytvářet s klienty dlouhodobý vztah a partnerství – s klienty budete komunikovat naosobních chůzkách i prostřednictvím telefonu
• Prodávat bankovní produkty a aktivně získávat nové klienty
• Zajišťovat dennodenní pokladní a směnárenskou činnost – poté, co absolvujete intenzivní trénink a certifikaci ČNB

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?
• Perfektně vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci
• Skvělou příležitost pro růst - díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde
• Máte možnost výrazně ovlivnit výši výdělku, zaleží na vás, jak budete aktivní
• Příležitost stát se členem týmu, ve kterém panují výborné mezilidské vztahy a důvěra – tyto oblasti si naši zaměstnanci velmi pochvalují
• Flexibilní benefity – sami si zvolíte, za co je utratíte a zároveň oceňujeme loajalitu (čím déle u nás budete, tím větší výhody získáte)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Rádi komunikujete s lidmi, máte příjemné vystupování a klient je pro vás na prvním místě
• Baví vás obchodovat, telefonovat a motivuje vás spokojenost klientů
• Je pro vás důležitý úspěch celého týmu
• Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3501758  Termin der Veröffentlichung: 14.1.2019