Ředitel pobočky - Děčín

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Děčín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější bankou roku, přidejte se k nám! Skvělý úspěch naší banky může být i vaším úspěchem.

Pro naši pobočku v Děčíně hledáme kolegu na pozici Ředitele pobočky. Náš ředitel pobočky má svobodu a autonomii v rozhodování o řízení a naplňování cílů pobočky, je garantem vysoké kvality služeb a poradenství poskytovaných našim zákazníkům.

Pro úspěch v dané pozici je rozhodující být inspirativním leaderem, schopným vést tým k naplnění cílů pobočky, zajištění kvality služby klientům a budování důvěryhodných, obchodních vztahů s nimi.

Co budete na této pozici dělat?

• Inspirativně vést tým bankéřů na pobočce, realizovat jejich nábor, adaptaci, koučink a rozvoj jejich obchodních dovedností a zákaznického přístupu
• Zajišťovat podmínky pro provoz a naplnění obchodních cílů pobočky
• Nastavovat výkonové cíle a plány pro tým a zodpovídat za jejich plnění
• Aktivně vyhledávat a získávat nové klienty ze segmentu osobních financí a MICRO, budovat a udržovat vztahy s klíčovými klienty
• Zajišťovat kontrolu dodržování interních procesů a postupů
• Proaktivně spolupracovat s týmy marketingu, podpory prodeje, risku apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme my?

• Autonomii a prostor pro vlastní realizaci a úspěch
• Skvělou příležitost pro osobnostní, profesní a kariérový rozvoj
• Intenzivní školení v oblastech produktů, služeb, systémů a klíčových dovedností
• Možnost rozvoje a budování kariéry u jednoho z nejrychleji rostoucích bankovních domů na evropském trhu a preferovaného zaměstnavatele
• Velmi zajímavé a motivační odměňovací schéma a rozvinutý systém zaměstnaneckých a sociálních výhod
• Možnost budování vztahů se zajímavými lidmi

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?

• Jste vyzrálá osobnost s předchozí zkušeností ve finančních službách/bankovnictví
• Máte prokazatelné úspěchy v obchodních/prodejních činnostech a službách zákazníkům
• Máte zkušenost s vedením týmu
• Vyznáte se ve finančních/bankovních produktech a službách
• Jste silně orientován na zákazníka a řízení vztahů s ním
• Interpersonální, prezentační a komunikační dovednosti patří mezi vaše silné stránky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3561862  Termin der Veröffentlichung: 17.12.2018