Administrativní podpora pro vymáhání

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do 8ti členného týmu Workout Support hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude především zajišťovat podporu pro naše specialisty řešení problematických úvěrů v oblasti nonretailu.

Co budete na této pozici dělat?¨

* Zajišťovat administrativní podporu pro pracovníky Workoutu (oddělení zabývající se řešením problémových úvěrů pro velké a střední podniky)
* Připravovat splátkové dohody (dohoda o uznání závazku, notářský/exekutorský zápis)
* Zajišťovat procesy souvisejících s prodejem a odpisy pohledávek divizí Workout
* Zajišťovat smluvní dokumentaci z kartotéky
* Připravovat podklady pro čerpání úvěru
* Zajišťovat včasné nastavení a vypořádání obchodů plynoucích z činnosti Workoutu v core systémech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

* Práci v prestižní, prosperující a dynamicky se vyvíjejícím prostředí banky
* Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí s výhledem na Prahu
* Kariérní, odborný i osobní rozvoj šitý na míru v bance s mezinárodním zázemím
* Odpovědnost a možnost uplatnit svoje názory a zkušenosti
* Benefity na míru - sami rozhodnete, za co budete příspěvek čerpat (stravenky, životní pojištění, penzijní připojištění a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaká je naše představa o kandidátovi?

* Máte alespoň SŠ vzdělání
* Umíte analyticky a koncepčně uvažovat
* Výstupy své práce dodáváte včas a v precizní kvalitě
* Ovládáte MS Office, zejména práce v Excelu vám není cizí
* Umíte se dobře domluvit anglicky
* Jste zodpovědný/á, komunikativní a rádi pracujete v týmu

Náskok před ostatními budete mít pokud:

Orientujete se v bankovním prostředí a procesech
Ovládáte Excel natolik, že zvládnete i kontingenční tabulky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!
ID: 3624465  Termin der Veröffentlichung: 19.3.2019