Operational risk controller Junior

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro útvar Operačních rizik právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici Operational Risk Controller. Nabízíme unikátní příležitost poznat komplexně prostředí banky a v dalších letech se posouvat na další pozice. Pokud již nějaké zkušenosti máte, rozhodně pro ně společně najdeme uplatnění a pozici přizpůsobíme. Pokud jste zvyklý/á dělat svou práci naplno, jste zodpovědný/á a máte smysl pro detail, potom rozhodně čtěte dále.

Co budete na této pozici dělat?

  • Vaším každodenním úkolem bude práce s aplikací pro sběr mimořádných událostí, které se v bance dějí
  • Budete kontrolovat datovou kvalitu zadaných událostí
  • Získaná data budete využívat zejména pro vytváření reportů pro útvar Operačního rizika
  • Během zkušební doby se zorientujete v prostředí naší banky – organizační struktura, procesy, lidi. Za pomoci zkušeného kolegy začnete řešit svěřené úkoly, zároveň budete společně vytvářet potřebné reporty. Ke konci zkušební doby se budete orientovat v problematice řízení operačních rizik a budete chopen/a vytvářet základní reporty

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Používáte zdravý selský rozum
  • Umíte se velmi rychle zorientovat v komplexním (bankovním) prostředí
  • Berete práci s daty jako zábavu (znalost SQL a programování je výhodou)
  • Jste systematický(á) a máte rád/a ve věcech pořádek
  • Nebojíte se říct svůj názor
  • Kopete za tým, ale umíte nést odpovědnost i za vlastní rozhodnutí
  • Máte znalosti z oblasti technického, ekonomického nebo matematického směru (analytické uvažování, povědomí o statistice)
  • Jste schopný/á napsat email v angličtině

A co nabízíme my?

  • Těší se na Vás bezva tým, se kterým není nuda
  • Navíc dostanete šéfa, který Vám umožní sladit osobní a pracovní život (kromě 5ti týdnů dovolené – flexibilní pracovní doba, Home Office, 4 sick days, podpora vzdělávání)
  • Dále dostanete prostor učit se a poznat do detailu bankovní prostředí
  • Rovněž nabízíme zajímavé ohodnocení a benefity na míru – třeba příspěvek na penzijní a životní pojištění, bankovní produkty, slevy u vybraných partnerů a další

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!