BI Solution Architekt

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nově vznikajícího týmu DICC - ESIF, který spadá do útvaru Data & Information Competency Center hledáme nové kolegy.

V zodpovědnosti týmu ESIF bude implementace business požadavků z BI oblasti ESIF, tedy plnění daty za Raiffeisenbank CZ pomocí jednotného ESIF interface EDWH Standard Interface Format a předávání do Raifeisenbank International.

Co bude vaším úkolem?

• Úzce spolupracovat na rozvoji skupinového datového skladu EDWH skupiny Raiffeisenbank spravovaného centrálně Head Office ve Vídni.
• Bude vytvářet strategii ESIF v Raiffeisenbank CZ s ohledem na architekturu Raiffeisenbank International a prezentace na úrovni boardu.
• Navrhovat architekturu a budoucí rozvoj Data martu pro ESIF.
• Komunikovat se stakeholdery z oblasti financí a risku – lokálními i Raiffeisenbank International.
• Definovat procesy spolupráce s Head Office ve Vídni a definovat celkovou vizi fungování týmu ESIF v rámci Raiffeisenbank CZ a Raiffeisenbank International.
• Definovat roadmapu a podílet se na realizaci přepisu stávajících služeb do tohoto jednotného interface a jeho rozšiřování pro nově vznikající služby.
• Tvořit solution blueprint pro jednotlivé projekty.
• Expertně posuzovat dopady změn a odhadovat jejich časovou náročnost.
• Definovat a udržovat design a vývojové patterny.

Budeme si rozumět, pokud:

• Zkušenosti z obdobné pozice alespoň 3 roky ideálně v oblasti BI/DWH.
• Znalost oblasti bankovnictví nebo finančnictví.
• Jste schopný/á analýzy a syntézy velkého množství dat a informací.
• Ovládáte SQL.
• Máte zkušenosti v modelování s CASE nástrojem Sybase Power Designer.
• Ovládáte dodržování standardů a metodik v oblasti BI a ETL systémů.
• Ovládáte angličtinu slovem i písmem.

A co nabízíme my vám?

• Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
• Práci na zajímavých projektech ve stabilní a prosperující společnosti.
• Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
• Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.
• Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…).

U nás je to o vás.

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte chuť pustit se do nového a zajímavého projektu, dejte nám o sobě vědět. Své CV můžete zaslat i na email [email protected].

Pokud vás o nás zajímá víc, můžete podívat na náš profil na www.atmoskop.cz!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!