Poradce pro prémiovou klientelu - Brno Jánská

Raiffeisenbank a.s.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme prémiového poradce pro naši pobočku v Brně na Jánské ulici.
Čeká na Vás portfolio klientů a spousta nových přátel.
U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Péče o přidělené portfolio klientů.
  • Budete se s nimi setkávat na pravidelných schůzkách a nabízet jim produkty, které usnadní jejich život.
  • Práce s dobře sestavenou nabídkou produktů zejména v oblasti investic a pojištění nebo podnikatelského úvěrování.
  • Na základě Vašich zkušeností budete partnerem pro fyzické či právnické osoby.

Co u nás získáte?

  • Průměrný výdělek na variabilní složce mzdy až 15 tis. měsíčně.
  • V rámci pozice možnost posunu na vyšší level s příplatkem 5000 Kč měsíčně.
  • Rozšíříme Vaše znalosti, získáte další certifikáty.
  • Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např. si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy.
  • 5 týdnů dovolené, placené volno navíc (2 dny po 5 letech, 5 dní po 10 letech).
  • 4 sick days hrazené z 50% nebo 2 hrazené plně.
  • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na bydlení.
  • Umožníme Vám kariérně růst, protože preferujeme interní posuny zaměstnanců.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Je pro vás klient na prvním místě.
  • Rád/a plníte obchodní plány - tím si totiž výrazně ovlivníte variabilní složku mzdy.
  • Máte zkušenost s aktivním prodejem nebo jste již pracoval/a v bance, pojišťovně či jiné finanční instituci.
  • Jste komunikativní člověk plný/á energie a baví vás budovat vztah s klientem.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme klientsky nejpřívětivější banka roku 2018 v České republice, přidejte se k nám!