Servisní technik

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické vzdělání v oblasti elektro? Baví Vás opravovat stroje a jezdit po zákaznících? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Pak hledáme právě Vás!

Nabízíme:
- Nadstandardní platové podmínky
- Služební auto, notebook a telefon i pro soukromé účely
- Kafeterie
- Příspěvek na životní pojištění
- Firemní akce
- 5 dnů sick days
- Školení v zahraničí

Pracovní náplň:
- Zodpovědnost za provádění servisních úkonů ve svěřeném regionu
- Analýza chyb a odstraňování poruch
- Oprava průmyslových systémů

Požadavky:
- SOU/SŠ/VŠ vzdělání elektro technického zaměření,
- Vyhláška 50/78 Sb., §6 a vyšší výhodou
- Manuální zručnost, ochota cestovat
- Komunikační znalost anglického jazyka (min. B1)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3068312  Termin der Veröffentlichung: 18.5.2017