Finanční účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Vamberk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho váženého klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici finanční účetní se znalostí angličtiny. Společnost je dodavatelem nejen pro automobilovým průmysl ale zároveň i pro další průmyslová odvětví např. stavebnictví, energetika, zpracovatelský průmysl a další. Takřka 100 letá historie zkušeností a pevné místo na trhu v oboru strojírenství činí z této společnosti světového hráče v oblasti výroby svařovacích zařízení.

Jste již zkušená/ý účetní? Problematiku DPH máte v malíku a domluvíte se písemně anglicky? Dejte nám o sobě vědět.

Co Vás čeká:
příprava a účtování dokladů
komunikace s úřady, příprava statistických výkazů
kontrola faktur včetně DPH a tvorba kontrolních hlášení
převážně písemná komunikace s korporátním střediskem v anglickém jazyce
práce v účetním systému MAX, do budoucna v systému M3
práce ve čtyřčlenném týmu a komunikace s dodavateli

Co Vám nabídneme:
pružnou pracovní dobu (9–14 povinnost přítomnosti na pracovišti)
příležitostnou práci z domova
5 týdnů dovolené
možnost dalšího vzdělávání dle individuální motivace (hard skills a soft skills)
možný profesní růst v rámci mezinárodních aktivit
firemní benefity: např. výuka angličtiny v pracovní době, odměny k životním jubileům, příspěvek na stravování a další
nástup možný od 1.12.2020 nebo dohodou

Co od Vás očekáváme:
min. SŠ vzdělání, obor ekonomika, účetnictví
praxe v oboru účetnictví
detailní znalost problematiky DPH podmínkou
zkušenost práce v systému MAX, M3, Basware a Concur výhodou
komunikativní znalost anglického jazyka
spolehlivost a odpovědnost
týmovost a samostatnost

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "poslat společnosti životopis". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4000258  Termin der Veröffentlichung: 15.11.2020