Koordinátor/ka náhradních dílů ( custom designs, AutoCad, Solidworks, AJ)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme technicky orientovaného kolegu, či kolegyni na oddělení zákaznického servisu velmi zajímavé společnosti!

Co bude náplní Vaší práce?

koordinace náhradních dílů Custom Design
vytváření variant pro zákazníky
poskytování technických výkresů nově vytvořených náhradních dílů
kusovník a načítání položek do systému QAD
technická dokumentace přijatá dceřinými společnostmi
úzká spolupráce s výrobním oddělením a také nákupu
ceny za produkty / položky
budete klíčovou kontaktní osobou pro požadavky zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci ve stabilní mezinárodní společnosti, která neustále roste a sílí
5 týdnů dovolené
bezvadný tým
možnost podílet se vzniků produktů, které milují děti a hraví lidé po celém světě
Multisport, jazykové kurzy, dotované stravování, firemní akce
pracoviště Brno-Slatina

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je lídrem na světovém trhu od USA po Čínu.
většina produktů se vyrábí v Česku a odsud se vyvážejí a instalují po celém světě
velká část vývoje a designu je právě v Brně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

technické vzdělání
velmi dobrá znalost anglického jazyka (mluveného i psaného) je podmínkou, čeština - rodilý mluvčí
německý jazyk výhodou
uživatelská znalost Solidworks a AUTOCAD
znalost systému ERP (NAV, SAP)- výhodou
znalost čtení technické dokumentace
extrovertní, komunikativní, proaktivní, organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4033820  Termin der Veröffentlichung: 15.2.2021