Operátor/ka výroby - ranní směna

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 500 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v čistém a moderním prostředí? Vyhovuje Vám práce jen na jednu směnu? Možná hledáme právě Vás!

Výrobní společnost sídlící v Brně-Slatině hledá kolegy na pozice operátor/ka výroby/handler.

Náplň práce:
-předchystávání materiálu pro montáž serverů
-systémové skenování čárových kódů do databáze
-montáž mechanických částí serverů – elektrický/ruční momentový šroubovák
-značení kabeláže štítky
-instalace serverů a kabeláže dle značení a instrukcí
-montáž, balení, testy
-doplňování materiálu, práce s paleťákem, přenášení výrobků

Nabídneme:
-práce pouze na ranní směnu od pondělí do pátku
-fixní mzdu 20 500 Kč
-až 3 000 Kč měsíčně funkční bonus
-až 3 000 Kč bonus dle hospodářského výsledku firmy
-25 dní dovolené + 1 sick day
-závodní stravování, kantýna
-stravenkový paušál 55 Kč/směna
-zaměstnanecké benefity - Flexi Pass, firemní akce pro zaměstnance

Požadujeme:
-zkušenosti z výroby či skladu
-samostatnost, ochotu učit se novým věcem
-manuální zručnost a schopnost postupovat dle průvodek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost vyrábějící datové racky a servery.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4039356  Termin der Veröffentlichung: 25.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 21 500 Kč/měsíc