Operátor/ka servisu (vizuální kontrola) – ranní směna - do kmene

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost působící v servisu drobné elektroniky hledáme nové posily do týmu!

Chcete pracovat pouze na ranní směnu?

Chcete být součástí menšího, příjemného týmu?

Pak čtěte dál a neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Jedná se o dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned.

Hned od začátku byste se stal/a přímo kmenovým zaměstnancem!
CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
Vizuální kontrola základních desek mobilů a notebooků
Testování desek podle pracovních instrukcí
Zadávání údajů o opravě do interního systému
Vytváření a tisknutí štítků pro označení desek
Spolupráce s techniky a operátory

Zaměstnanecké výhody, benefity

co vám nabídneme

Mzdové ohodnocení 21.000,- až 23.000,-
Benefity:
5 týdnů dovolené
nástup přímo do kmene společnosti
profesní růst
sick day (zdravotní volno)
stravenky v hodnotě 80 Kč
závodní stravování
narozeninové poukázky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zájem o elektroniku, práce Vás musí bavit :-)
zkušenost s montáží ve výrobním prostředí - výhodou
základní znalost práce s PC (excel, word)
dobrý zrak a manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4044954  Termin der Veröffentlichung: 11.3.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 21 000 Kč/měsíc