Produktový designér/ka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho nyní hledáme, aby pomohl realizovat jejich sny a co přesně bude vaší prací?

- od zákazníka dostanete požadavek, který budete designově a funkčně zpracovávat, nabídnete mu vaše nápady a řešení, a poté zpracujete váš návrh do všech detailů
- s konstruktérem budete řešit technickou proveditelnost, použité materiály, bezpečnostní a jiné normy
- výsledné technické řešení se pak stane podkladem pro výrobu
- než se hotový výrobek zabalí zákazníkovi, můžete se kdykoliv aktivně zúčastnit celého procesu, protože vše se děje na jednom místě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- moderní pracovní prostředí
- komunikaci s kolegy z dalších zemí
- renomovanou značku za zády
- zkušené kolegy, od kterých se budete moci učit, a zároveň příležitost, aby vy jste zase naučil/a něco je
- opravdu širokou škálu různých benefitů

Informace o náboru

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "poslat společnosti životopis". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, se kterou spolupracujeme, vymýšlí a vyrábí vysoce kreativní produkty, formou komplexních zákaznických instalací.
Je lídrem na světovém trhu od USA po Čínu.

Většina produktů se vyrábí v Česku, a odtud se vyvážejí a instalují po celém světě.

Část vývoje a designu je také v Česku a aktuálně se tým rozšiřuje o několik nových produktových designérů, díky velké poptávce ze strany klientů.

Staňte se součástí společnosti, kde se vymýšlí a vyrábí originální, kreativní a užitečná řešení, které používají děti i dospělí po celém světe.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

dizajn, průmyslový nebo produktový

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Rhinoceros (CAD) - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vystudoval/a jste průmyslový nebo produktový design nebo podobný technicko-kreativní obor
- jste schopen/a pracovat v AJ na pokročilé úrovni na denní bázi
- grafický nebo webový design určitě není na překážku, jen je potřeba počítat s tím, že tady budete pracovat s 3D modelováním návrhů, které pak konstruktér převede do konkrétního technického řešení (takže žádný on-line ani virtual)
- pracují s 3D Rhinoceros, ale to se dá rychle naučit, i když vy pracujete s jiným 3D SW
- kreativitu, nápady a schopnost dotáhnout ve spolupráci s dalšími kolegy věci do konce snad ani netřeba zmiňovat, to je u této práce očekávanou samozřejmostí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4082618  Termin der Veröffentlichung: 4.2.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc