Přípravář/ka pozemních staveb

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zaměřuje na generální dodávku staveb a komplexní development projektů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Přípraváře.

co budete dělat:
- příprava kompletních nabídek do výběrových řízení, včetně důsledné kontroly a zpracování realizačních rozpočtů
- organizace předvýběru subdodavatelů a výběru dodavatelů
- zpracování a kontrola výkazů výměr
- zodpovídání za přesnost výpočtu nákladových a odbytových rozpočtů

co od vás očekáváme:
- vzdělání stavebního směru
- praxe na obdobné pozici výhodou (absolventi vítáni)
- kolegyni/kolegu, která/ý si rozumí s počítačem
- samostatnou jednotku a týmového hráče v jednom
- schopnost domluvit se anglicky (bez ohledu na gramatiku), někteří - kolegové jsou ze zahraničí
- aktivního řidiče/řidičku, který/á se nebojí cestování za projekty v rámci ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

- budete mít možnost podílet se na prestižních projektech
- podpoříme Vás v profesním růstu a rozvoji odborných znalostí
- každý den bude pestrý – čeština, angličtina, stavba, trocha administrativy...
-počítáme s Vámi dlouhodobě, dáme Vám smlouvu na dobu neurčitou
- kromě stravenek a dovolené navíc se budeme i jinak starat o Vaši spokojenost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která se zaměřuje na generální dodávku staveb a komplexní development projektů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4102113  Termin der Veröffentlichung: 14.6.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 28 000 Kč/měsíc