Práce se dřevem - 2 směny, až 32 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s prací se dřevem nebo se nebojíte se manuální práce? Hledáme kolegy na různé pozice, kde se můžete potkat s obsluhou lisu, pily nebo například s broušením. Nebo naopak najdeme uplatnění pro šikovného truhláře. Práce je ve dvousměnném provozu - střídání ranní a odpolední směny.

Nabízíme:
-mzdu 29 - 33 000 Kč
-nástup do kmene společnosti
-každoroční navyšování mzdy
-navíc 15 minut placené přestávky
-v sezóně 100% příplatky za přesčasovou sobotu
-25 dní dovolené
-dotované stravování - oběd za 30 Kč, nápoje na pracovišti zdarma
-Multisport karta
-odměna za doporučení kolegy až 50 000 Kč
-práce v moderní vytápěné hale

Požadujeme:
-fyzickou zdatnost (jedná se i o práci s těžkými břemeny)
-manuální zručnost
-spolehlivost

Jak se přihlásit:
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Netradiční výroba v Brně - Slatině.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4169094  Termin der Veröffentlichung: 25.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 29 000 Kč/měsíc