Hledáme posilu našeho HR týmu logistiky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naší personální společnost hledáme studenta či studentku vysoké školy se zaměřením na oblast logistiky a nákupu a se zájmem o dlouhodobou praxi v oblasti lidských zdrojů právě v segmentu supply chain. Jsme předním hráčem na celosvětovém trhu práce a v současné chvíli posilujeme lokální působení v Praze, oddělení logistiky – zde se zabýváme obsazováním středních, vyšších až top manažerských pracovních pozic v různých sférách tohoto zajímavého oboru (logistika výrobní, transportní a skladová; nákup služeb i technických komodit).

Hlavní náplní zaměstnání je především vyhledávání všech specializovaných profilů vhodných kandidátů do daných sfér (viz předchozí odstavec) na pracovních portálech, sítích a databázích. Další částí práce se postupem času s přibývajícími zkušenostmi researchera stávají telefonická kontaktování kandidátů, vystavování pracovních inzerátů, spoluúčast na krátkodobých i dlouhodobých náborových projektech firmy a samozřejmě intenzivní spolupráce se specializovanými konzultanty právě v segmentu logistika.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme možnost získat cenné zkušenosti v oblasti recruitmentu, dlouhodobou možnost spolupráce při studiu na vysoké škole a do budoucna zároveň nastartování pracovní kariéry se zaměřením na lidské zdroje a nábor. Jde o časově flexibilní práci v mladém a příjemném kolektivu v moderním prostředím v centru Prahy.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme k nám člověka, který do našeho přátelského a dynamického týmu zapadne. Člověka, který bude chtít s námi růst a vzdělávat se jak v oblasti HR, tak i odborně v oblasti logistiky a nákupu.
Ideálně hledáme studenta či studentku vysoké školy se zájmem o práci na cca 25 hodin týdně.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2831444  Termin der Veröffentlichung: 29.11.2016