Operátor/ka výroby: 22 000 - 26 000 Kč/měs., HK

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 26 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi manuální práci, jste zruční a hledáte nyní novou práci ve výrobní společnosti v Hradci Králové?

Hledáme pracovníky/pracovnice do směnného provozu (nepřetržitý) na ruční montáž dílů elektromotorů. Jedná se o jemnou manuální práci.

Po zapracování nabízíme 22 000 - 26 000 Kč/měs. (v závislosti na směnnosti a výši bonusů).

Odměna za doporučení nového pracovníka 30 000 Kč.

Čekají Vás měsíční bonusy, roční prémie, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na letní tábory pro děti zaměstnanců, dovolená navíc, dotované stravování, nadstandardní příplatky a čisté, moderní pracovní prostředí.

Dejte nám o sobě vědět.

Že nemáte s prací ve výrobě zkušenosti? Nevadí, zaučíme Vás.
Nástup možný ihned.

Co Vás čeká:
• jemná manuální práce a kompletace dílů (vhodné pro ženy)
• kontrola kvality
• práce částečně ve stoje i vsedě
• zápisy do výrobních dokumentů
• směnný provoz
• nejedná se o pásovou výrobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• moderní pracovní prostředí
• bonus za doporučení 30 000 Kč
• nadstandardní příplatky (noční směna 20 Kč/hod, odpolední směna 8,5 Kč/hod, práce o víkendu 30 Kč/hod)
• závodní stravování/stravenky
• 5 týdnů dovolené/rok
• roční prémie/13. plat
• penzijní připojištění
• příspěvek na letní tábory pro děti
• a další

Informace o náboru

Více informací ráda poskytnu na tel 778 76 46 68 nebo na mailu: martina. [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Německá výrobní společnost s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:
• manuální zručnost
• zodpovědnost
• pracovitost
• ochotu pracovat ve směnném režimu
• praxe výhodou, ne však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3287095  Termin der Veröffentlichung: 21.9.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 22 000 - 26 000 Kč/měs.