Pracovník prodeje (prodavač/výrobář) - hl.nádraží Brno

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 21000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád komunikuješ se zákazníky? Zajímá tě práce v gastronomii? Tak jsi tím, koho hledáme do našeho týmu pro provozovnu v Brně na hlavním nádraží. Přidej se k nám a nastartuj kariéru v tradičním pekařství.
Pro našeho klienta, předního světového provozovatele maloobchodních konceptů v dopravních zónách, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Co vás u nás čeká?
• Příprava našeho čerstvého pečiva, baget, sendvičů, salátů, zákusků pro zpříjemnění cest našim zákazníkům
• Prodej občerstvení a nápojů vhodných, jak na cestu do práce, tak na rodinný výlet
• Doplňování čerstvých pochutin do prodejních vitrín a regálů, aby si každý mohl vybrat tu svou
• Denní komunikace s našimi zákazníky, pro které tu jsme od snídaně po nákup pečiva na druhý den
• Dodržování hygieny a čistoty na pracovišti, aby byl zážitek z cestování co nejpříjemnější

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout:
• Odpovídající mzdové ohodnocení + odměny
• MultiSport karta
• Práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
• Plánování směn na základě tvých požadavků
• Dostupnou lokalitu v dosahu dopravy: Brno hlavní nádraží
• Silnou mezinárodní společnost, která se za tebe postaví
• Zaškolení do všech pracovních aktivit od zkušenějších kolegů
• Nastoupit k nám můžeš ihned nebo dle dohody
• Možnost osobního a profesního růstu – posun na pozici vedoucího provozovny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Přední světový provozovatel maloobchodních konceptů v dopravních zónách.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Čím nás zaujmete?
• Přátelským a aktivním přístupem, aby od nás odcházeli zákazníci spokojeni
• Chutí a nadšením pro práci v pekařství
• Když budete flexibilním a zodpovědným kolegou, na kterého se budeme moci spolehnout my i vaši spolupracovníci
• Případnými zkušenostmi s prodejem, za ně budeme jen rádi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3502733  Termin der Veröffentlichung: 27.9.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 17000 - 21000 Kč