Technolog se znalostí broušení a angličtiny

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/ dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud jste se nezalekli titulku, máte téměř vyhráno být vhodným uchazečem pro danou příležitost. Do mezinárodní společnosti ve Frýdku Místku hledáme nového kolegu. A o co jde?

Budete mít na starost technologický vývoj broušení, poradíte občas kolegům z oddělení obchodu a budete jim technickou podporou, převezmete zodpovědnost za technickou dokumentaci, na starost si vezmete zaměstnance a předáte jim své zkušenosti formou technologických školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky v hodnotě 100,- CZK
- sick days
- možnost seberealizace, profesního a osobnostního růstu
- systém firemního vzdělávání
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Informace o náboru

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat a řekneme si více.

T.: +420 778 463 515
E.: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

převodovky + pohony

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání technického směru z oblasti strojírenství
- předchozí praxi na obdobné pozici
- zkušenosti s operacemi broušení
- znalost čtení technické dokumentace
- komunikativní znalost AJ nebo NJ (minimálně úroveň B1)
- samostatnost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3685997  Termin der Veröffentlichung: 15.10.2019