Elektroúdržba (víkendy volné)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/ dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte platnou vyhlášku 50 §6 nebo vyšší, tak pro vás máme příležitost! Hledáme nového kolegu do stabilní zahraniční společnosti!

Náplň práce
- preventivní údržba a opravy strojů a zařízeních
- zodpovědnost za kontrolu a údržbu technického zařízení budov
- zodpovědnost za evidence náhradních dílů a provedených oprav
- komunikace s nadřízeným, práce v třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pravidelná mzda vždy v termínu
- stravenky v hodnotě 110,- CZK
- 4 týdny dovolené
- příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
- finanční bonusy
- zvýhodněné mobilní telefonování
- multisport karta
- nástup možný ihned nebo podle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Více informací Vám sdělím osobně nebo telefonicky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- elektrotechnické vzdělání
- vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- orientace v elektro dokumentaci
- manuální zručnost, pracovitost a samostatnost
- zkušenosti s řídícími systémy Siemens, Heidenhain, Fanuc výhodou
- praxe s obráběcími stroji; pneumatika + hydraulika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3776908  Termin der Veröffentlichung: 2.11.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc