Check - IN agent

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Aviatická, Praha 6-Ruzyně, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká vás rozmanitá práce v atraktivním prostředí mezinárodního letiště? Hledáme nové kolegy a kolegyně pro péči o odbavování pasažérů na Letišti Václava Havla v Praze. Potřebujete pouze dobrou znalost angličtiny a příjemné vystupování, všechno ostatní vás naučíme.

Co je náplní práce?:
Budete se starat o odbavování pasažérů v odletové hale nebo u vstupu do letadel. Práce je pestrá a všechno vás hravě naučíme během vstupních školení.

Čeká vás zejména:
- kontrola cestovních dokladů
- práce v systémech leteckých společností
- kontrola letenek a přání šťastného letu na gatech
- mnoho dalších zajímavých úkolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr na Letišti Václava Havla v Ruzyni. Musíme pokrýt dobu všech odletů, a proto se pracuje na směny se střídáním dlouhého a krátkého týdne. Týdenní hodinová náplň je ale zkrácená (36,25 hod/týdně) a je prostor i na odpočinek mezi odlety.

- práci v nepřetržitém směnném provozu (36,25 hod/týdně)
- krátký/dlouhý týden - a tedy více času na odpočinek, rodinu nebo koníčky ve volných dnech
- garantujeme příplatky za přesčasy, víkendy, svátky
- pracovní úvazek formou HPP (případně i DPČ)
- každodenní využití angličtiny
- kvalitní vstupní zaškolení
- možnost postupu na seniornější role
- slušivou pracovní uniformu
- odpočinkovou místnost na kávičku mezi odlety
- možnost nástupu IHNED

Chcete se k nám přidat? Neváhejte a přihlašte se ještě dnes! Těšíme se na vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Rozsáhlé zkušenosti s odbavením cestujících, leteckého nákladu, technického odbavení letadel i letadel všeobecného letectví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3844406  Termin der Veröffentlichung: 9.3.2020