Manažer kvality

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s vedením lidí a řízením kvality? Hledáte nový impuls? Neváhejte se nám ozvat! Právě hledáme vhodného uchazeče se zkušenostmi v oblasti zajišťování kvality do nadnárodní společnosti nabízející skvělé podmínky!

Na pozici vás čeká:
- zodpovědnost za management kvality v dané společnosti
- zodpovědnost za rozvoj dodavatelů pomocí dodavatelských auditů a systému hodnocení
- plánování kvality a externích auditů (ISO a zákaznické)
- standardizace procesů napříč odděleními
- vedení kolegů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky v hodnotě 100,- CZK
- příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
- finanční bonusy
- zvýhodněné mobilní telefonování
- multisport kartu
- možnost seberealizace, profesního a osobnostního růstu
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

strojírenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- zkušenost na pozici manažera kvality podmínkou
- znalost norem ISO 14001/ 9001
- zkušenost s řízením interní i externí kvality
- komunikativní znalost AJ/ NJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3871026  Termin der Veröffentlichung: 15.3.2020