Elektrikář - Údržbář (40 000 Kč + Kvartální odměny a roční bonusy)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
U Technoplynu, Praha 14-Kyje, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici Elektrikáře hledáme do fungujícího kolektivu zkušeného kolegu, který bude mít na starost údržbu průmyslového areálu. Nutností je platná vyhláška č. 50/1978 Sb. - §6 a vyšší a alespoň 4 roky praxe na obdobné pozici. Hlavní náplní práce je:

- odpovědnost za elektrická zařízení včetně oprav a údržby
- školení pracovníků výroby
- příprava odečtu elektroměrů pro následnou fakturaci
- pravidelné prohlídky čerpací stanice zemního plynu VZV a její případné opravy
- opravy a údržba kamerového systému
- obsluha trafostanice
- elektroopravy cisteren a čerpadel
- držení pracovní pohotovosti mimo pracovní dobu 2 týdny v měsíci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- zajímavou a zodpovědnou práci v super kolektivu
- 40 000 Kč/měsíčně
- zajímavé benefity (13. mzda, čtvrtletní kolektivní prémie, 5 týdnu dovolené + 4 dny sick days, příspěvky na ŽP a PP, závodní stravování a další zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy)
- nástup přímo do kmene
- smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost disponuje největší prodejní sítí technických plynů a příslušenství v České republice. Zákazníci si mohou naše výrobky koupit na více než 200 prodejních místech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektrikář

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru elektro podmínkou (zaměření na stroje a zařízení)
- min. 4 roky praxe v oboru
- platná vyhláška č. 50/1978 Sb. - §6 a vyšší
- znalost předpisů pro připojování a provozování elektro zařízení z hlediska technických podmínek a bezpečnosti osob
- jeřábnický a vazačský kurz výhodou
- zručnost, pracovitost, spolehlivost, samostatnost
- práce s PC (MS Office, Outlook)
- ŘP sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3876502  Termin der Veröffentlichung: 21.2.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc