Technik - tryskání suchým ledem

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Kvartální odměny, 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici technika hledáme kolegy, kteří budou mít na starost údržbu a čištění různých zařízení včetně výjezdů. Výjezdy jsou dvakrát až třikrát týdně a to výhradně po Čechách (nejezdí se na Moravu a Slezsko). Čistí se suchým ledem neboli CO2, které nezanechává stopy po čištění. Tryskání suchým ledem je podobné jako tryskání pískem, plastovými broky nebo hydrouhličitanem sodným, při kterém jsou částečky tryskacího média urychlovány proudem stlačeného vzduchu a dopadají na čištěný povrch. Protože suchý led okamžitě sublimuje, jsou všechny nečistoty odstraněny, aniž by zanechaly nějaké abrazivní zbytky, jako je znečištěná voda nebo písek.

Náplní práce je:

- zajištění a provedení zadaných zakázek
- zajištění a provedení zadaných testů u zákazníka
- údržba a servis tryskacích zařízení
- udržování a servis služebního vozidla

Zaměstnanecké výhody, benefity

- rozumné mzdové ohodnocení
- 25 dní dovolené
- kvartální odměny a 13. plat
- příspěvek na stravné
- nástup od 1.8.2020 a to přímo do kmene
- v případě časově delších výjezdů zajištěno příjemné ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Firma se zabývá výrobou, plnění a distribucí tlakových lahví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
- alespoň 1 rok praxe na technické pozici - nejlépe zkušenost s pískováním
- časovou flexibilitu
- řidičský průkaz skupiny B, skupina E výhodou
- samostatnost, spolehlivost, zručnost a prozákaznický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3922992  Termin der Veröffentlichung: 11.6.2020