Architekt senior

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost která se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem, hledáme pozici Architekt senior.

Čím nás zaujmeš?

- Schopnost práce v BIM (používáme ArchiCad) - nutná zkušenost!
- Praxe - nejméně 2 -3 roky
- Vysokoškolské vzdělání v oblasti architektura a stavitelství
- Řidičský průkaz skupiny B
- Časová flexibilita
- Týmový duch, vůdčí osobnost
- Chuť do práce a především se podílet na zajímavých projektech

Co bude tvůj denní chléb?

- Příprava projektové dokumentace
- Příprava architektonických konceptů a studií, navrhování interiérů budov
- Účast na přípravě rozpočtů staveb a výběru zhotovitele jednotlivých částí
- Komunikace se subdodavateli
- Koordinace externích spolupracovníků
- Autorský dozor
- Komunikace s klientem
- Jedná se o vedoucí roli - budete mít pod sebou architekta juniora

Co ti můžeme za tvou práci nabídnout?

- Práce v týmu fajn lidí
- Zázemí stabilní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Práci na zajímavých a rozmanitých projektech
- Možnost profesního a kariérního rozvoje
- Kanceláře v Karlíně

Zajímá nás nejen Váš životopis, ale také portfolio Vaší práce. Zašlete jej s ním.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Společnost která se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3935694  Termin der Veröffentlichung: 19.1.2021