Dispečer náhradní letecké nákladní přepravy

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Ruzyně, Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2019
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rodinnou logistickou firmu v oblasti náhradní letecké nákladní přepravy hledáme do týmu dispečérů energickou osobnost, s dobrými organizačními a komunikativními schopnostmi, odolnou vůči stresu, časově flexibilní, jejíž náplní práce bude:
• přímá komunikace a zodpovědnost za spolupráci s mezinárodními dopravci
• monitoring logistických procesů, kontrola plnění dodávek
• plánování logistiky v souladu s požadavky klientů
• komunikace a spolupráce s mateřskou pobočkou v Německu
• adminisrativní práce související s dopravou (dokumentace, statistika kvality, správa přepravních dokumentů, apod.)
• práce na PC s interní databází

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• pracoviště – letiště Praha
• práce ve stabilní a stále rozrůstající se společnosti
• mzda 30.000 – 35.000 Kč (dle pracovních zkušeností)
• + cca 5.000 Kč (odměny + zákonné příplatky za občasné noční směny a práci o víkendech)
• příspěvek na stravování
• Multisport karta
• trojsměnný provoz
• nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Německá rodinná logistická firma se zaměřením na náhradní leteckou nákladní přepravu hledá posily do týmu dispečérů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3813824  Termin der Veröffentlichung: 19.11.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc