Inženýr kvality

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je PŘEDNÍM LÍDREM ve svém oboru aktuálně hledáme motivované kolegy do týmů Kvality!

Máte zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti kvality? Pracujete v automotive společnosti a chcete klidnější prostředí?

NEVÁHEJTE A OZVĚTE SE MI JEŠTĚ DNES!

Na pozici Inženýra kvality budete dělat:

*Vyhodnocovat a provádět audity
*Spolupracovat na rozvoji a výběru dodavatelů
*Analyzovat vady a navrhovat změny výrobních postupů
*Další kompetence se liší podle pracovních týmů

Co byste měl/a mít:

*SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru nebo řízení kvality
*Výbornou orientaci v technické dokumentaci
*Praxi s dodavatelskou, zákaznickou nebo interní kvalitou
*Zkušenosti z výrobní společnosti
*Znalost nástrojů kvality a ISO norem
*AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Nástup: dohodou

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Anna Nováková, REED – Engineering, +420 702 093 129; anna.novakovaATreedglobal.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zaučení a propracovaný adaptační program hned ze začátku
*1 týden dovolené navíc
*Možnost rozvoje na různorodých vzdělávacích kurzech
*Home Office po domluvě s Vedoucím
*Bonusová složka ve výši až jednoho platu za rok
*7h pracovní doba
*A další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Úspěšná nadnárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3855335  Termin der Veröffentlichung: 2.6.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc