Senior PHP Developer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného backend vývojáře, který se nebojí výzev, rád se učí novým technologiím a chtěl by se podílet na vývoji e-commerce platformy pro zahraniční portály. Pokud Vám PHP není cizí a setkal/a jste se i s dalšími z níže uvedených technologií, neváhejte nám zaslat Vaše aktuální CV a my se Vám rádi ozveme!

Co vyžadujeme:
• Především zkušenosti s webovým vývojem v PHP jazyce
• Docker - Kuberenetes nebo Docker Swan
• CI/CD Bamboo nebo GitLab
• Zkušenost s automatizovaným testováním

Pokud Vás baví PHP, ale zkušenost máte spíše s těmito níže uvedenými technologiemi, také se nám ozvěte. Rádi s Vámi probereme další možnosti.
• Laravel, Symfony, Nette,
• MariaDB nebo PostgreSQL,
• HTML, CSS
• NodeJS, ExpressJS nebo NestJS

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co náš klient nabízí:
• Moderní kanceláře v centru Brna
• 25 dní dovolené, sick days
• Flexibilní pracovní doba, home office
• Cafeteria benefity
• MultiSport karta
• Teambuilding
• Možnost profesního růstu a seberealizace formou široké nabídky sebevzdělávání

Informace o náboru

Místo pracoviště: Brno/remote
Nástup: Ihned/dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Zaběhlá rostoucí společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4044646  Termin der Veröffentlichung: 10.3.2021