IT - Systémový/á administrátor/ka pro RegioJet

RegioJet a.s.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmu nového sysadmina, který bude mít na starost správu, údržbu a bezpečnost všech Linux a Windows serverů holdingu STUDENT AGENCY a RegioJet. Nemusíte se bát, koncová podpora uživatelů na vás nečeká!

Jaká bude vaše náplň práce?
*administrace a správa rozsáhlé IT infrastruktury, která má 300 serverů ve dvou moderních datacentrech, provozuje služby pro statisíce zákazníků a více než 1000 zaměstnanců v padesáti lokalitách v rámci EU
*instalace a podpora vybraných interních aplikací provozovaných na serverech společnosti
*správa DevOps prostředí pro interní SW vývoj
*administrace core síťové infrastruktury v datacentrech (AS, BGP, OSPF)
*administrace sítě a aktivních síťových prvků
*řešení bezpečnostní politiky, další rozvoj infrastruktury

Zaměstnanecké výhody, benefity

*příležitost být součástí rozsáhlého moderního IT ve STUDENT AGENCY holdingu
*setkáte se s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi
*šanci ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady a další směřování
*pružnou pracovní dobu
*systém vzdělávání a školení na základě individuálního plánu
*pracoviště v centru Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Student Agency a RegioJet posiluje admin tým! Nejdynamičtější firma na evropské železnici za rok přepraví více než 17 mil. cestujících. Pokud vás baví administrace a správa rozsáhlé IT infrastruktury, která má 300 serverů ve dvou moderních datacentrech, tak se vydejte s námi na dráhu, která dává smysl!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*znalost administrace operačního systému GNU/Linux (Debian, CentOS)
*znalost provozu a konfigurace služeb – Apache, Tomcat, MySQL, PostgreSQL, Postfix+Dovecot a další
*znalost protokolu TCP/IPv4/IPv6 a konfigurace sítí
*znalost administrace a konfigurace aktivních síťových prvků
*zkušenosti s VMware Vsphere virtualizací a vSAN technologií
*znalost HW serverů a diskových polí
*znalost skriptování v Bash
*samostatnost, spolehlivost, ochota držet občasnou pohotovost a proaktivní přístup

Vaší výhodou jsou:
*zkušenosti s technologií Cisco, Dell, Mikrotik, CheckPoint
*zkušenosti s administraci Windows Server a AD
*zkušenosti se správou většího množství serverů a rozsáhlé LAN/WAN sítě
*zkušenosti s provozem HA řešení
*zkušenosti s DevOps infrastrukturou (GitLab CI, Docker, Kubernetes, HA Proxy)
*zkušenosti s pokročilou správou sítí (BGP, OSPF)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina STUDENT AGENCY se zaměřuje na široké portfolio služeb – jsme předním prodejcem letenek a zájezdů, největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí a také nejúspěšnějším soukromým autobusovým a vlakovým dopravcem - RegioJet. Naší firemní filozofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4044301  Termin der Veröffentlichung: 10.3.2021