Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Junior Forex trader

RELIANTCO INVESTMENTS LTD, organizační složka

Místo práce
Na Hřebenech II, Praha 4-Nusle, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Junior/Senior Forex trader– pro RELIANTCO INVESTMENTS LTD, organizační složka

Do našeho dynamického týmu hledáme novou tvář!
Jsme mezinárodní brokerská globální společnost. Jeden z největších brokerů v EU v oblasti on-line obchodování.

Pracuj pro jednu z nejsilnějších společností v oboru. Náš přátelský tým zkušených finančních odborníků, IT specialistů a manažerů investičních fondů vyvinul průkopnickou bránu do vzrušujícího světa finančních trhů.

Jste již zkušený(á) v obchodě, ale máte chuť změnit obor a rozehrát svoji hru mezi světovou špičku v brokerské mezinárodní společnosti? Tak ihned posílejte svůj životopis.

Hledáme aktivní a komunikativní lidi, kteří mají rádi výzvu a chtějí od života víc, něž být ohodnoceni průměrnou mzdou. Nehledáme průměr, ale ty nejlepší.

A co budete dělat? Předávat informace z trhu o investičních možnostech pro naše B2C klienty, a také udržovat obchodní vztahy s našimi investory pro které budete zároveň partnery.

Plat po zaučení průměrně 60 000Kč a pokud Vaše schopnosti dovolí, zde limity neexistují
Nemáte zkušenosti s online obchodováním? Nabízíme mentoring od úspěšných obchodníků a pokud opravdu chcete, tak úspěch je pouze otázka času
Realizujte sebe, svoje nápady v naší společnosti a dosáhněte svých snů.
Jsme mladý přátelský kolektiv s podnikatelským duchem a dbáme na individuální přístup ke každému našemu zaměstnanci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?
Hrazené makléřské zkoušky z kapitálových trhů.
Moderní kancelář v blízkosti centra.
Dbáme na firemní kulturu a pořádáme různé teambuildingové akce - například Halloween.
Zahraniční stáže, letenky do Las Vegas a další.
Možnost dynamického růstu v rámci společnosti.
Ovoce a občerstvení na pracovišti.
Přijď se rovnou přesvědčit k nám – osobně!

Těšíme se osobní schůzku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Finance, Bankovnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Obchodního ducha
Zájem o investiční produkty
Energie a proaktivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mezinárodní brokerská globální společnost. Od spuštění portálu UFX v roce 2007 jsme jeden z největších brokerů v EU v oblasti on-line obchodování.
Od roku 2011 je společnost UFX regulována v Evropské unii a naše globální činnost je regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu „CYSEC“ .

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3713348  Termin der Veröffentlichung: 6.1.2020