Vodič VZV pre spoločnosť Heineken - Holandsko

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Den Bosch, Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 16,45 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených skladníkov s europským alebo holandským vodičským preukazom VZV pre veľký logistický sklad firmy Heineken neďaleko Den Bosch.

Náplň práce by spočívala v nasledujúcich úlohách :
-Dodávka obalového materiálu
-Dodanie hotového výrobku na miesto v sklade
-Nakladanie a vykladanie nákladného vozidla
-Spracovanie odpadu na mieste
-Zostavovanie a príprava objednávok

Komunikatívna angličtina je podmienkou, nakoľko súčasťou práce je potrebné zložiť aj skúšky na získanie VCA certifikátu.

Práca na tri zmeny (7:00 15:00) (15:00 23:00) (23:00 07:00)

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 24 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Heineken N.V. je holandská nadnárodná pivovarnícka spoločnosť založená v roku 1864 Gerardom Adriaanom Heinekenom v Amsterdame. V roku 2017 Heineken vlastní viac ako 165 pivovarov vo viac ako 70 krajinách. Produkuje 250 medzinárodných, regionálnych, miestnych a špeciálnych pív a ciderov a zamestnáva približne 73 000 ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Sklad - obsluha elektrického vozíka

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť práce v sklade a znalosť anglického jazyka
Práca cez víkendy nerobí problém

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4113923  Termin der Veröffentlichung: 28.7.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 16,45 EUR/hod.