Pracovník v sklade - Amsterdam - od 12,23€

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Amsterdam, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12,23 - 17,17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre logistický sklad hľadáme:

1. Zamestnanec skladu - dopĺňanie regálov, prijímanie prichádzajúcich objednávok, spracovanie a balenie objednávok, počítanie zásob a zabezpečenie včasnej expedície objednávok

2. Vodič VZV na vychystávanie objednávok – zodpovedný za vyhľadávanie položiek na skladových regáloch alebo v miestnostiach (vyvýšených miestach) pomocou čiarových kódov alebo sériových čísel. Vychystávači obsluhujú zariadenia, ako sú vysokozdvižné vozíky

Platové podmienky:
- bez predchádzajúcej logistickej praxe - 12,23 Eur/hod
1-3 ročná predchádzajúca prax v logistike - 12,48 Eur/hod
4-6 ročná predchádzajúca prax v logistike - 12,72 Eur/hod

Základná mzda: 12,48 Eur/hod
Príplatky medzi 19:00 - 21:00 - 125 %
Príplatky medzi 21.00 - 22.00 - 135 %

Pracovný čas:
6:00 - 15:00 a 13:00 - 22:00

Prestávky sa nepreplácajú.
Štátne sviatky sa nepracuje.
Počet garantovaných hodín: 32
Dostupnosť v hodinách: 38
Uchádzači by mali byť k dispozícii aj na prácu cez víkendy.
Certifikáty/licencie pre vodiča vychystávacieho vozíka: VZV
Táto práca si vyžaduje dobrý fyzický stav!

Je povinné mať čistý register trestov - povinný!

Kód obliekania:
- žiadne šortky
- žiadne dlhé nechty
- žiadne piercingy
- žiadne kovy

Vhodná práca pre všetkých s komunikáciou v anglickom jazyku!

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis. Podmienka je vedieť sa dohovoriť v anglickom jazyku.

Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Logisitcký sklad pre Google.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť anglického jazyka

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4182478  Termin der Veröffentlichung: 17.10.2023  Untergrenze des Gehalts (brutto): 12,23 EUR/hod.