PR Specialista

SINEKO Engineering s.r.o

Místo práce
Mošnov 314, Mošnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme posilu, která nám pomůže s rozvojem na sociálních sítích (jako je např. Instagram, Facebooku či YouTube)
Potřebujeme člověka se strategickým přemýšlením nad obsahem na našich účtech, který bude plánovat a vytvářet smysluplný obsah pro jednotlivé platformy a psát popisky.
Zároveň očekáváme kreativitu, vlastní nápady a návrhy na vylepšení.
Hlavní odpovědností nového kolegy bude zvyšování povědomí platformy společnosti a správa sociálních medií kreativním a inovativním obsahem a částečná zodpovědnost za vedení PR agendy.

- spolupráce na návrzích nových marketingových kampaní a jejich realizace
- spolupráce na tvorbě marketingových materiálů pro prezentaci společnosti (veletrh, reklamní předměty, propagační materiály, apod.)
- příprava, koordinace a řízení jednotlivých marketingových aktivit
- zajišťování online propagace společnosti
- tvorba marketingových materiálů a podkladů na podporu prodeje
- administrace sociálních sítí, emailových kampaní, firemních webových stránek, apod.
- analyzovat efektivitu kampaní a vyhodnocovat potřeby zákazníků
- spolupráce s ostatními odděleními, nezbytná administrativa a práce s daty
- identifikace nových příležitostí

Jsi kreativní, dokážeš popsat technický produkt a orientuješ se v současných trendech marketingu? Dokážeš marketingové aktivity vyladit do efektivní a úderné verze? Jsi skvělý organizátor, baví tě práce s lidmi? Umíš se koukat kolem sebe, dokážeš přinášet nápady a následně precizně realizovat nová řešení do úspěšného konce? Pokud byla odpověď na otázky ANO, tak nám určitě neváhej zaslat svůj životopis a přidej se k nám!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- příspěvek na stravné
- férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci
- rodinná atmosféra a přátelský pracovní kolektiv
- mzda vždy a včas
- zázemí zavedené stabilní společnosti
- zajímavé platové ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Marketing

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Marketing a PR

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti v oblasti PR a výborné komunikační dovednosti
- selský rozum, proaktivní přístup a chuť pracovat samostatně.
- znalost sociálních sítí
- cit pro stylistiku, kreativní myšlení
- orientace na detail, schopnost určit si priority
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost při plnění úkolů
- uživatelská znalost PC (MS – Outlook, Word, Excel, internet)
- vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SINEKO Engineering s.r.o. je dynamická společnost a jako leader na trhu trvale rozvíjí prostředí pro Tvé uplatnění a rozvoj, včetně finanční jistoty, stability a zázemí zavedené silné společnosti.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4062344  Termin der Veröffentlichung: 15.4.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc