Rozpočtář/ka - asistent/ka prodeje

Skříně na míru, s.r.o.

Místo práce
Táborská, Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Nejlépe ihned, jinak dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme nábytkářská firma s dlouholetou tradicí a protože nás práce stále baví, hledáme novou kolegyni do týmu. Měla by na starosti grafické návrhy vestavěných skříní a kuchyňských linek. Komunikaci s klienty, jak už emailová, tak osobní. Dále pak zpracovávání cenových nabídek. Razíme motto, že "žádný učený z nebe nespadl", takže vše bychom vám vysvětlili a předvedli. Jedinou podmínkou je vynikající znalost práce na PC (což je v dnešní době skoro automatické) a příjemné vystupování a komunikace. Nabízíme práci v téměř rodinném kolektivu a spoluúčast na vytváření a budování vysněných domovů pro naše zákazníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky, sick days, zaměstnanecké slevy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme nábytkářská firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou vestavěných skříní, kuchyňských linek a ostatního nábytku. Nabízíme práci v téměř rodinném kolektivu a spoluúčast na vytváření a budování vysněných domovů pro naše zákazníky.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3781115  Termin der Veröffentlichung: 7.10.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 20 000 - 25 000 Kč/měsíc