SW QA Engineer - Automation

Smitio s.r.o.

Místo práce
Holandská, Brno-střed-Štýřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nového System Teamu hledáme automation engineera, zodpovědného za tvorbu pokročilých automatických testů a interních nástrojů za účelem urychlení našeho vývojového cyklu.

Součásti náplně práce je i podílení se na vývojí vlastního automation frameworku, pomocí kterého testujeme API vrstvu platformy (~3000 test casů) i testy uživatelského rozhraní skrze Webdriver (~150 testů).

System Team pro platformu Workplace Hub

Jsme specializovaný tým, který podporuje vývojáře po světe (Česko, Japonsko, Brazílie) ve využívaní automatizace.

Pomáháme nastavovat buildovací pipelines, chystáme testovací prostředí, a integrujeme komponenty celé platformy Workplace Hub.

Používáme Atlassian Stack včetně Bamboo a Bitbucketu, a k tomu si vyvíjíme vlastní nástroje a vylepšováky, jako portál pro správu release a výsledku automatizovaných testů.

80 % Automatické testy
20 % Skriptování

Více info například o nabízených benefitech najdeš tu: https://1url.cz/@sw_qa_engineer

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jedná se o práci na projektu Workplace Hub v Konica Minolta Business Solutions Czech. Více info o projektu najdeš tu: https://1url.cz/@workplacehub

Informace o náboru

Více info o společnosti najdeš tu: https://1url.cz/@konica_minolta

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

síťová bezpečnost

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na nabídky práce v IT se díváme ajťáckýma očima

Smitio vám dá informace, které nám v běžném hlavoloveckém seznamu nabídek chyběly. Ukazujeme firmy včetně projektů, na kterých zrovna pracují. Propojíme vás napřímo s projektovým týmem. U nabídek zveřejňujeme mzdu. A další funkcionality vymýšlíme společně s vámi.
ID: 3819817  Termin der Veröffentlichung: 2.12.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 55 000 - 70 000 Kč/měsíc