Asistentka prodeje ve spodním prádle, děláme to s láskou

Správná podprsenka s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 79, Vinohrady, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete mít vstřícného šéfa, pracovat v rodinné firmě a v kolektivu, kde jsou všichni kamarádi a navzájem si pomáhají? Přidejte se k nám do týmu! Hledáme energickou asistentku prodeje, která bude posilou do našeho skvělého týmu.

Nepožadujeme předchozí zkušenost s prodejem spodního prádla, zaškolíme si vás. Je pro nás důležitá chuť do práce a láska ke spodnímu prádlu ♥ Hledáme kolegyni, která se stane součástí našeho týmu a bude se společně s námi vyvíjet.

Věříme, že je naše práce opravdu důležitá. To pochopíte už po pár dnech v našem obchodě… Nehledáme p(r)odavačku, ale milou asistentku prodeje, která se zákaznicí bude od prvního momentu, kdy vstoupí do prodejny a bude se jí věnovat s maximálním nasazením.

Stanete se psychologem. Naučíte se opravdu naslouchat lidem a pracovat s nimi. Za pár měsíců budete znát sortiment obchodu jako vlastní boty, budete se orientovat ve velikostech i značkách a zaručujeme jistou profesionální deformaci – na ulici hravě poznáte, kdo má na sobě špatnou velikost podprsenky :-)

CO BUDETE DĚLAT?

✦ Naslouchat ženám a pomáhat jim vybrat padnoucí spodní prádlo
✦ Přebírat zboží a naskladňovat
✦ Občas klikat a vyřizovat objednávky z eshopu
✦ Sledovat skladové zásoby a doobjednávat zboží
✦ Chatovat s našimi zákaznicemi na eshopu
✦ Starat se o to, aby naše prodejny byly stále krásné a čisté

POŽADOVANÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

✦ Bez problémů pracovat s PC (Word, Excel, Internet)
✦ Základy anglického jazyka výhodou
✦ Schopnost týmové spolupráce
✦ Ochota naslouchat a učit se novým věcem
✦ Vysoké pracovní nasazení
✦ Vášeň pro spodní prádlo :-)

✦ KDE BUDETE PRACOVAT:
Vinohradská 79, Praha 2 – Jiřího z Poděbrad
Na Hrázi 3, Praha 8 – Palmovka (asistentky prodeje se střídají na obou prodejnách)

✦ OTEVÍRACÍ DOBA OBCHODŮ
Pondělí – pátek od 10 do 19 hodin, sobota od 10 do 14 hodin (zatím pouze pobočka Vinohradská)

✦ PRACOVNÍ DOBA je většinou kratší než otevírací doba obchodů.
Některé dny budete (na HPP) na prodejně celý den, jindy můžete přijít později nebo odejít dříve.

✦ Pracovní úvazek HPP, nástup ihned nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT MY?

✦ Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu (a to neříkáme jen tak!)
✦ Velké zaměstnanecké slevy
✦ Vstřícnost při plánování pracovních směn, letní pracovní doba
✦ Důraz na péči o zaměstnance, firemní kouč
✦ Další odměny, které vás motivují
✦ Možnost karierního růstu

Informace o náboru

Chcete u nás pracovat? Napište nám!

Do e-mailu přiložte:

1) Svůj životopis (ideálně s fotografií) a také nám v krátkosti napište, proč by se vám líbilo u nás pracovat.
2) Uveďte prosím také vaši představou o platových podmínkách a možném datu nástupu.

Vše pošlete na e-mail: [email protected] a do předmětu uveďte „Chci být novou asistentkou ve Správné podprsence“.

Těšíme se, až vás poznáme ❤

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Do našeho týmu hravě zapadnete, pokud máte stále úsměv na tváři, jste aktivní, dokážete naslouchat a hezky mluvit s lidmi.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nejsme jen obyčejný obchod se spodním prádlem. Oblékáme ženy do padnoucího spodního prádla, ale také se snažíme změnit jejich pohled na vlastní tělo. Dokážeme zvednout jejich sebevědomí a udělat radost maličkostmi.

Jedna z našich zákaznic na otázku, proč se k nám ráda vrací, odpověděla:
„Protože nemusím kupovat nic, co vcelku ujde, ale můžu si vybrat z toho, co opravdu sedí.“ A to je přesně to, co děláme.

Neprodáváme spodní prádlo, ale pomáháme ženám vybrat si to pravé. Patříme mezi jedny z mála obchodů, které nabízejí opravdu velký rozsah velikostí podprsenek. Momentálně máme skladem více než 140 různých velikostí podprsenek. Proto si každá žena může být jistá, že pro ni najdeme takovou podprsenku, která bude jako šitá na míru a ve které se bude cítit naprosto skvěle. Jsme rodinná firma a kvalitní tým a skvělý kolektiv je pro nás prioritou.

www.spravnapodprsenka.cz
ID: 3591719  Termin der Veröffentlichung: 1.2.2019