Hledáme zájemce o programování v Javě! (788)

Talentica s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*budete zdokonalovat své znalosti a získávat další zkušenosti s jazykem Java
*budete se zaučovat na pozici Java Programátor pod vedením zkušeného kolegy
*budete spolupracovat na velmi zajímavých projektech
*budete rozvíjet i své sociální kompetence a schopnost práce v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

*zázemí velmi úspěšné společnosti
*možnost učit se od špičkových profesionálů
*garantovaná jistota dlouhodobého zaměstnání
*přátelské pracovní prostředí
*odpovídající finanční ohodnocení
*spolu s bohatým balíčkem finančních benefitů

Láká Vás programování v Javě, ale zatím jste nedostali příležitost se jí profesionálně věnovat?
Disponujete VŠ vzděláním se zaměřením na IT nebo jste studentem posledních ročníků?
Rádi byste uplatnili a dále rozvíjeli i angličtinu?

Pokud odpovídáte ano, pak je tato nabídka určena právě Vám!

Jedná se o mimořádnou příležitost, proto neváhejte a zašlete nám své CV ještě dnes!
Po zaškolení budete moci plynule přejít na pozici JAVA programátora v perspektivní mezinárodní společnosti!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*student/absolvent VŠ s IT zaměřením
*zájem o programování v jazyce JAVA
*angličtina na velmi dobré úrovni
*schopnost týmové spolupráce, iniciativa
*zájem o nové technologie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1246212  Termin der Veröffentlichung: 25.4.2012  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 25000 - 30000 Kč/měsíc