Investiční technik

Technologie Hlavního města Prahy, a.s.

Místo práce
Praha 7, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se naším Investičním technikem a rozsvěcujte s námi Prahu!
Do našeho týmu hledáme zkušeného kolegu na pozici Investiční technik veřejného osvětlení.

• Spolupráce při koordinaci jednotlivých příprav a realizace investic, projektové, finanční, technické a obchodní přípravy, dodavatelů a jiných zúčastněných orgánů
• Zpracování podkladů pro technicko-ekonomické hodnocení efektivnosti investic
• Příprava výběrového řízení investičních akcí po věcné stránce
• Příprava zpracování rozpočtů investičních akcí a jejich průběžná kontrola
• Příprava podkladů pro zajišťování stavebních a kolaudačních řízení, ověřování způsobilosti a přebírání prací.
• Sledování průběhu výstavby, zpracování zápisů z jednání, sledování a zhotovování provozních dokumentů stavby.

Požadujeme:
• Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, nejlépe elektro nebo stavebního směru
• Vyhlášku 50/78 Sb., min. §6
• Praxe v oboru
• Zkušenosti v oblasti stavebního zákona (zákon č.183/2006 Sb.)
• Schopnost čtení v projektové dokumentaci
• Znalost problematiky veřejných zakázek výhodou
• ŘP skupiny B
• Znalost MS Office na vyšší uživatelské úrovni, zejména práce s Excelem
• Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
• Proaktivní a inovativní přístup k práci
• Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost podílet se na zajímavých projektech pro Prahu
• Možnost uplatnění vlastních zkušeností
• Pružnou pracovní dobu
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Stabilní zaměstnání
• Přátelský a sympatický kolektiv
• Program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 25 dnů dovolené, cafetérie na čerpání dalších benefitů, sick days)
• Pracoviště v moderní budově na Praze 7 se zahrádkou k relaxaci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Historie firmy se začala psát v dubnu 2018, kdy jsme převzali správu, provoz a údržbu veřejného osvětlení v Praze a s tím souvisejících technologií.
Za krátkou, ale dynamickou dobu působení se nám podařilo spoustu věcí. Z původních pár nadšenců jsme se rozrostli na téměř 160 zaměstnanců, poruchovost veřejného osvětlení se výrazně snížila a otevřeli jsme jedno z nejmodernějších dispečerských středisek v této zemi. A co nás čeká v letech dalších? Směřujeme k modernizaci a obnově veřejného osvětlení, je před námi další výzva v podobě správy kamerového systému či správy úsekového měření rychlosti.
Poslání a mise firmy je zkvalitňovat život v Praze. Díky nám je život v Praze pohodlnější a bezpečnější.
Připoj se k nám na projektech smartifikace Prahy.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3934878  Termin der Veröffentlichung: 8.7.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc