Zlieváreň - pilčík/brúsič/pieskovač

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
12,34 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandskú zlievareň, hľadáme nových ľudí na uvedené pozície:
- pilčík
- brusič
- pieskovač

- ide o pozície pri finálnom opracovaní odliatkov
Možnosť získať stabilnú prácu v stabilnej spoločnosti na dlhšie obdobie. Práca natri smeny.

Pracovná zmluva uzatvorená v Holandsku - odvody platené v Holandsku.
Ubytovanie v Holandsku zabezpečené.
Práca na turnusy 6 - 8 týždňov v Holandsku a 1 týždeň doma.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Zlieváreň hliníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Predchádzajúca skúsenosť s prácou v zlievárni je výhodou ale nie podmienkou. Ovládanie jazyka je podmienkou.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3991020  Termin der Veröffentlichung: 23.10.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 12,34 EUR/hod.