Pracovník obchodního provozu (ovoce, zelenina) - Žatec

Místo práce
Žatec, Okres Louny
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

PRODAVAČ/KA - ovoce-zelenina

Pro hypermarket Tesco Žatec hledáme prodavače/ku na úseky:
ovoce-zelenina

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- Poskytovat skvělý zákaznický servis
- Doplňovat a vystavovat zboží
- Zajišťovat správné označení zboží regálovou etiketou
- Kontrolovat kvalitu a čerstvost
- Provádět rotaci vystavováného zboží
- Své pracoviště udržovat v pořádku čistotě
- Dodržovat předpisy týkající se hygieny, ochrany zdraví

POŽADUJEME:

- Příjemné vystupování
- Flexibilitu - ochotu pracovat na směny

NABÍZÍME:

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost práce i na zkrácené úvazky
- práce možná i na brigádu - DPČ, DPP
- zázemí mezinárodní společnosti
- firemní benefity

KONTAKT:

V případě Vašeho zájmu stačí kliknout a odpovědět nebo kontaktujte přímo na danném hypermarketu personální oddělení nebo bližší informace Vám poskytnou i na Informačním pultu pro zákazníky.

Bez čeho se neobejdete?

základní vzdělání

Inzerující společnost

Kontakt