Pracovník příjmu zboží (TESCO Brno-Heršpice)

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 700 - 23 400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

Pro náš hypermarket Tesco Brno - Heršpice - vedle IKEA hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Pracovník příjmu zboží. Práce s VZV , fyzicky náročná práce. Práce na směny, včetně víkendů.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • fyzický příjem zboží a uskladnění na určené místo
  • Eviduje přijaté zboží a zboží určené k vrácení
  • Zajišťuje kontrolu přijatého zboží
  • Kontroluje záruční lhůty na zboží
  • Dodržuje teplotní řetězec
  • Dbá na správnou organizaci zboží ve skladu

POŽADUJEME:
  • Výuční list
  • Praxe na pozici výhodou
  • Odpovědnost, samostatnost
  • Flexibilitu
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC

NABÍZÍME:
  • podporujeme kariérní růst
  • podporujeme vzdělávání a rozvoj našich kolegů
  • jsme společnost, která je ambiciózní a podporuje inovace
  • využíváme naší síly pro dobrou věc

A MIMO JINÉ...
  • získáte slevu 10 % na každý nákup v síti Tesco
  • využijte až 6 dní rekondičního volna na základě počtu odpracovaných let
  • využijte 1 den placeného volna navíc na doprovod dítěte na dětský tábor, ozdravný pobyt nebo na 1. den v první třídě ZŠ
  • pořádáme sportovní a společenské akce
  • odměňujeme loajalitu našich kolegů
a nabízíme i další výhody a benefity

Bez čeho se neobejdete?

základní vzdělání

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Import Offers
E-Mail: poslat životopis
ID: 4016471  Termin der Veröffentlichung: 5.1.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 21 700 Kč/měsíc