Obkladač/Csempezo do Rakúska

TL Agentúra s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned/munka azonnal
1 650 - 2 500 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: 13 + 14 Plat, Rodinne pridavky, 5 tyzdnov dovolenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených obkladačov,(aj partie obkladacov 2,4,6...kde aspon jeden z partie ovlada nem. jazyk.) na RAKUSKU PRACOVNU ZMLUVU do Viedne a okolie.
Keresunk tapasztalt csempezoket osztrak munkaszerzodesre Becsben. Lehet ek csoportok is 2,4,6 legalabb egy tag tudjon beszelni nemetul.

Práca na Rakusku pracovnu zmluvu do Viedne
dlhodobá práca, zárobok od 2300 eur Brutto/plus premie
ubytovanie hradene firmou
13. 14 plat
5 tyždnov dovolenky
Munkat kinalunk Becsben osztrak munkaszerzodesre. Hosszu ťavu mu ka. Kereset 2300e brutto plusz premiok. Szallast a ceg fizeti.13 es 14 fizetes es 5 het szabadsag.

Informácie o výberovom konaní

Stabilna rakuska firma, trvaly pracovny pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebnictvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Firma posobiaca v oblasti poradenstva,stavebnictva
ID: 3637957  Termin der Veröffentlichung: 12.12.2019  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 650 EUR/mesiac