Operátor výroby

TOP RECRUIT s.r.o.

Místo práce
Hranice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
10.8.2020
Mzdové podmínky (brutto)
20 200 Kč/měsícDocházkový bonus, příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manuální práce a obsluha montážní linky
Výstupní kontrola výrobků
Obsluha strojů a robotů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky, docházkový bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní program pro zaměstnance a rodinu,...

Informace o náboru

Nástup ihned
Zaměstnání v dynamické a prestižní společnosti
Práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi
Motivující finanční ohodnocení a množství benefitů
Příspěvek na dopravu
Nemyslíme jen na Vás, ale i na Vaši rodinu, dostanete příspěvek na narozeniny, narození dítěte, svatbu, den dětí, a mnoho dalšího

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Rádi pracujete v prostředí, kde máte organizaci věcí pod kontrolou? Chcete v zaměstnání férový přístup a jistotu? Pro svého klienta momentálně hledáme šikovné kolegy do výroby.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základní vzdělání
Praxe ve výrobní společnosti (výhodou ne podmínkou)
Zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita
Ochota pracovat na 3 směny PO-PÁ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TOP RECRUIT s.r.o. je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost, poskytující služby v oblasti personálního poradenství a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3946662  Termin der Veröffentlichung: 4.8.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 20 200 Kč/měsíc