Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Demontážní dělník,pouze ranní směny

TOP RECRUIT s.r.o.

Místo práce
Ostrava-Radvanice a Bartovice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme:
Práce na DPP
1 směnný provoz (ranní směny)
Za plnou docházku bonus

Náplň práce:
Demontáže nových automobilů
Balení rozebraných dílů
Manipulace s materiálem

Požadujeme:
Základní vzdělání
Praxe ve výrobní společnosti výhodou, nikoliv podmínkou
Zodpovědnost, pečlivost a časová flexibilita

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

TOP RECRUIT s.r.o. je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost, poskytující služby v oblasti personálního poradenství a agenturního zaměstnávání. V tuto chvíli k sobě hledáme pravou ruku pro pomoc při koordinaci svěřených klientů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TOP RECRUIT s.r.o. je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost, poskytující služby v oblasti personálního poradenství a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3979298  Termin der Veröffentlichung: 30.9.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 130 Kč/hod.