Projektant/ka záchytných systémů

TOPWET s.r.o.

Místo práce
Londýnské náměstí, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme projektanta /projektantku záchytných systémů
- Šikovného kolegu/kolegyni, který bude zpracovávat projekty a návrhy technického řešení pro projekční kanceláře
- Bude vytvářet cenové nabídky v programu ABRA
- Bude komunikovat s našimi zákazníky

Jak poznáte, že hledáme právě vás?
- Máte SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, případně ještě studujete
- Práce na PC je pro Vás samozřejmostí. Máte znalost Autocad, MS Office
- Orientujete se ve stavebních výkresech
- Pokud jste absolvent, rádi vás pečlivě a srozumitelně zaškolíme
- Jste pečlivý, dokážete pracovat samostatně a dotahovat věci do konce.
- Jste komunikativní, chcete se starat o to, aby naši zákazníci i kolegové byli spokojení.
- Máte nadšení pro to, co děláte a chcete nám předat vaše postřehy a zkušenosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co vám nabízíme?

Práci na plný nebo částečný úvazek, případně na DPP
Zázemí české firmy se silným postavením na evropském trhu
Příjemný a milý kolektiv, který Vám kdokoliv pomůže a poradí. Počáteční zaškolení je samozřejmostí
Týden dovolené navíc, ať se nám do práce vracíte rádi a svěží.
Máme rádi vánoční pohodu strávenou doma, proto celé svátky máme volno.
Balíček zaměstnaneckých benefitů: stravenky v hodnotě 100 Kč/den, pitný režim na firmě, firemní a týmové akce (gril párty, sportovní nebo poznávací akce, vánoční večírek nebo jen přátelské posezení s kolegy).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Ostatní znalosti

AutoCAD Plant 3D - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Divize TOPSAFE - součást úspěšné české společnosti TOPWET s.r.o. sleduje aktuální trendy v oblasti bezpečnosti a díky týmu technické podpory Vám dokáže navrhnout vždy ideální řešení v souladu s mezinárodními normami a předpisy. Systémy proti pádu osob ve stavebnictví i průmyslové výrobě jsou naší doménou. Ať už jsou řešením kotvicí body, lanový systém, mobilní zábradlí nebo jakékoliv jiné řešení, vždy vybíráme z širokého portfolia produktů ty nejvhodnější pro konkrétní situaci.
ID: 4247094  Termin der Veröffentlichung: 26.1.2022