Si montér výťahov ? Hľadáme práve teba ! 1550€ netto+ 530 diéty

TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce
Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
2100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaškolenie
- po zaškolený prevzatie zodpovednosti
- uvedenie výťahov do prevádzky
- doprovod technickej kontroly výťahov
- inštalácie kohútikov
- kontaktná osoba na stavenisku
- kontrola rozhrania medzi montážou

- rakúska zmluva (všetky výhody rakúskeho sociálneho systému)
- stabilná firma
- nekonkurenčný plat 1550€ netto + diéty a príplatky za nadčasy

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zasielajte nám Vaše životopisy v nemeckom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.
Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba vhodných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. Chceli by sme nadchnúť práve Vás!!! Určite nás neváhajte kontaktovať!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v odbore kovovýroba, elektrospotrebiče
- človek zvyknutý robiť na stavenisku
- fyzicky zdatný
- nemčina na komunikatívnej úrovni

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3564146  Termin der Veröffentlichung: 26.3.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 2100€