Hledáme Inženýra/ku zákaznické kvality pro našeho zákazníka do kmene

TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce
Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

plánování kvality (FMEA, APQP, PPAP)
tvorba pracovních a kontrolních postupů
řešení zákaznických a dodavatelských (8D, 5x proč?, Rybí kost, Pareto)
vzorkování a uvolňování výrobku do výroby
účast na zákaznických a interních auditech
koordinace přípravy akčních plánů a monitoring plnění
každodenní komunikace se zákazníkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. mzda ve formě půlročních bonusů
stabilní, dlouhodobé zaměstnání
flexibilní začátek pracovní doby
příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)
odměna za doporučení zaměstnance (20.000Kč)
odměny k pracovním jubileím
dárky při významných životních událostech
a další zaměstnanecké benefity (sportovní aktivity, zdravotní péče, firemní slevové akce, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost čtení výkresové dokumentace
výhodou znalost metod kvality (FMEA, APQP, PPAP, 8D atd.)
výhodou znalost norem kvality (ISO 9001) a automotiv norem (IATF 16949)
komunikativní znalost NJ nutností, druhý jazyk výhodou
VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání technického směru s praxí na obdobné pozici
práce vhodná i pro absolventy VŠ strojního zaměření
zkušenosti s řízením a plánováním kvality
uživatelská znalost MS Office
řidičský průkaz sk. B, ochota příležitostně cestovat
samostatnost, spolehlivost, pečlivost
schopnost řešit problémy a účelně jednat
týmovou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rakouská agentura s více než 25 letou historií. V současnosti zaměstnáváme více než dva tisíce lidí hlavně v Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Německu.
TRANSFER se vyznačuje svým originálním rukopisem za kterým stojí mnoho spokojených zaměstnanců. Každý den vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníků o čemž svědčí jejich věrnost a spokojenost.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4027649  Termin der Veröffentlichung: 1.2.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc