Výborná ponuka!Hľadáme operátorov/ky do automobilky .Poskytujeme ubytovanie a iné benefity!Nástup možný ihneď !

TRANSFER International Staff k.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Trenčín, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je TRNAVA - ubytovanie zabezpečené (zdarma)

Manipulačné práce vo výrobe
Obsluha montážnych liniek
Montáž jednotlivých dielov
Skrutkovanie, nitovanie, lepenie
Práca na 3 zmeny
Novinka na Slovensku od Nového Roku 2017 možnosť prejsť na víkendové zmeny ( pracujete len 2 dni v týždni )- doprava bude zabezpečená
1. Piešťany → Hlohovec→TRNAVA
2. Nové Zámky→ Šala - TRNAVA
3. Levice→TRNAVA
4. Galanta→Sládkovičovo→Sereď→TRNAVA
5. Nitra→TRNAVA

Plus ďalšie skvelé pozície ušité priamo pre Teba! Preto neváhaj poslať svoj životopis na [email protected] !

- v prípade , že nieste vlastníkom VZV preukazu urobíme Vám ho na naše náklady zadarmo!
- ubytovanie blízko závodu (1. mesiac neplatíte)
- stravovanie priamo v závode
- zaškolenie zamestnancov
- zvyšovanie mzdy každý mesiac
- 13. Plat
- príplatky za prácu v noci
- pracovná zmluva na 2 roky
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- celoročný pitný režim zabezpečený

Informácie o výberovom konaní

-práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- v prípade, že ste aktívny vodič VZV príplatok k mzde 50€
- práca v tíme
- práca v stoji
- dobrý zdravotný stav
- životopisy zasielať na uvedenú emailovú adresu
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.
Príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technológie
Stabilná a dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti.
Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz na VZV výhodou
- vodičský preukaz sk. B nutný ( v prípade pozície skladník)
- prax vo výrobe výhodou
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2700692  Termin der Veröffentlichung: 28.11.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: dohodou