Job Manager, Praha 6

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká je pracovní náplň Job Managera?
  • odpovídá za naplnění závazků vyplývajících z uzavřené obchodní smlouvy u jemu svěřených zakázek
  • zabezpečuje agenturní zaměstnance na svěřených zakázkách: připravuje podklady pro nábor, vystavuje objednávky v interním systému, průběžně upřesňuje počty agenturních zaměstnanců, v případě potřeby koordinuje dopravu, a informuje klienta o jejich naplnění
  • pečuje o agenturní zaměstnance na svěřených zakázkách : předává úvodní informace při příjezdu pracovníků, kontroluje administrativu při vzniku pracovního poměru, popř. doplňuje chybějící dokumenty (podpisy pracovních smluv, dodatkové proškolení k BOZP a PO), zajišťuje ukončení pracovního poměru
  • zabezpečuje ubytování a možnosti stravování agenturních zaměstnanců na svěřené zakázce
  • zpravidla jednou týdně, minimálně však jednou měsíčně, navštěvuje osobně místo výkonu prací, provádí hodnocení výkonu zaměstnanců, a jednou měsíčně do tabulky zápisy z kontrolních dnů zanese aktuální stavy na zakázkách
  • kontroluje ekonomicky i personálně chod zakázky (počty pracovníků na zakázce, kontakt se zástupcem zákazníka, řešení případných problémů)
  • aktivně monitoruje činnost konkurence u svých zákazníků a reportuje o ní
  • v regionu aktivně vyhledává potenciální agenturní zaměstnance, prezentuje jim volná pracovní místa a v případě potřeby podepisuje pracovní smlouvy s novými zaměstnanci
  • vybírá hotovost z firemního bankovního účtu
  • provádí fyzickou výplatu mezd agenturním zaměstnancům, pokud nemají zřízen účet
  • připravuje podklady pro fakturaci zákazníkovi
  • odpovídá za vymáhání pohledávek po lhůtě splatnosti u jemu svěřených zakázek
  • odpovídá za řádné vyplnění výkazu stravy a ubytování u cestovních příkazů agenturních zaměstnanců
  • zpracovává výkazy práce agenturních zaměstnanců a předává je mzdové účetní
  • předkládá mzdové účetní a asistentce potřebné doklady související se svěřenými zakázkami
  • aktivně spolupracuje s asistentkou a Branch Managerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naše nabídka?
  • práce, která dává smysl a má své výsledky
  • dlouhodobé uplatnění na HPP ve stabilní a prosperující společnosti
  • zajímavé/motivační finanční ohodnocení + další bonusy dle splnění plánu
  • fungující tým lidí, kteří spolupracují a umí se podporovat
  • 25 dní dovolené, 3 sick days, narozeninové a Silvestrovské volno
  • pružná pracovní doba
  • další benefity - stravenky, flexipassy, vzdělávání, příspěvky na pojištění, jazykové kurzy, odměny k pracovnímu výročí, pravidelné školení a firemní akce
  • služební automobil i pro soukromé využití, notebook a telefon je samozřejmostí

Informace o náboru

Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Už tři dekády jsme důvěryhodným partnerem na současném trhu práce. Naší výhodou je soubor zkušeností a poznatků, nabytých přirozeným růstem z rakouské rodinné společnosti, až po evropský koncern. Naše konzultanty a inovativní personální řešení máme zastoupené skoro ve všech odvětvích.
Chceme Vám svěřit to nejcennější co máme - naše klienty a dobré jméno. Hledáme posilu do našeho týmu job manažerů. Pozice je otevřena ideálně zkušeným a pro tuto práci nadšeným lidem, šikovného absolventa ovšem také rádi zaučíme! Vaší náplní práce bude realizace chodu zakázek, péče o zákazníky a agenturní zaměstnance a pravidelná kontrola těchto zakázek.

Dejte nám o sobě vědět!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • min. SŠ s maturitou a všeobecný přehled
  • znalost AJ na dobré komunikativní úrovni (budete komunikovat také se zahraničními společnostmi)
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B. - aktivní řidič
  • znalost personalistiky a pracovně právních předpisů výhodou
  • naučíte se a budete mít přehled o všech firemních produktech
  • získáte znalost provozu a ekonomiky na svěřených zakázkách
  • hmotná zodpovědnost (budete pracovat s hotovostí)
Jaké osobnostní předpoklady uvítáme?
  • samostatnost a spolehlivost
  • komunikační a organizační schopnosti - schopnost empatie, asertivního jednání
  • odolnost vůči stresu, schopnost vyjednávání, schopnost řešit konfliktní situace
  • důležitá je také zodpovědnost, flexibilita a pozitivní přístup k lidem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců