Najděte si zajímavou práci s námi.

Inspektor jakosti/pracovník výstupní kontroly

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro našeho významného zákazníka v oboru elektro hledáme :

Vaše náplň práce

  • kontrola kvality výrobků, jejich uvolňování na konci výrobního cyklu (konečná montáž, značení, balení, expedice) dle pokynů v příslušných návodkách/kontrolních plánech
  • dohled nad dodržováním stanovených postupů při těchto výše jmenovaných činnostech
  • hlášení a prvotní posouzení vyřazených dílů z výrobního procesu
  • příprava podkladů pro posouzení vyřazených dílů technologem/kvalitou
  • práce s různými typy měřidel
  • tvorba reportů z kontrolní činnosti
  • dodržování stanovených požadavků
  • práce s výkresovou dokumentací
  • spolupráce při řešení reklamací, rozborech neshodných kusů

Váš profil

  • vyučení v oboru nebo středoškolské vzdělání technického typu, lze nahradit odpovídající praxí
  • zkušenosti na pozici technika kontroly/inspektora jakosti vítána
  • zkušenost práce se základními měřidly
  • základní znalost čtení výkresové dokumentace
  • uživatelská znalost MS Office
  • základy AJ výhodou (pasivní pro orientaci v používané dokumentaci)
  • povědomí o nástrojích kvality je výhodou
  • technické myšlení
  • samostatný a proaktivní přístup k plnění úkolů
  • orientace na detail
  • flexibilita

Naše nabídka

  • nástupní mzda: 25 000 Kč
  • zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • stabilní a dlouhodobá práce
  • zdravé středy - 2 kusy pro každého (ovoce/zelenina, mix)
  • noční směny - jídlo zdarma (+stravenka zůstává)
  • voda, káva, čaj zdarma na pracovišti

Místo práce

Praha

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Silvia Chalupová

Mobil: +420607998340
Email: [email protected]
ID: 3897982  Termin der Veröffentlichung: 26.3.2020  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc