Sales Executive / Obchodný zástupca (B2B e-commerce na CZ trhu)

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ provízie a bonusy (bez horného limitu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu dynamického česky hovoriaceho obchodného zástupcu so skúsenosťou s B2B predajom e-commerce firmám a e-shopom a s motiváciou a záujmom sa učiť nové veci.

Náplň práce zahŕňa:
  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie novej klientely na CZ trhu
  • tvorba a optimalizácia obchodnej stratégie pre CZ trh
  • neustále budovanie klientského portfólia
  • aktívna komunikácia s potenciálnymi klientmi
  • spolupráca a koordinácia s ostatnými oddeleniami za účelom zlepšenia obchodnej stratégie a získavania nových klientov

  • práca v mladom dynamickom kolektíve v stabilnej a rastúcej firme
  • práca na full remote
  • podpora vzdelávania
  • pravidelné teambuildingové aktivity

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • vysoká úroveň komunikačných schopností a schopnosť profesionálneho vystupovania
  • ochota a motivácia sa učiť
  • dynamická povaha a pro-aktivita

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-Mail: poslať životopis
ID: 4338927  Termin der Veröffentlichung: 25.5.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 500 EUR/mesiac